Легальні доходи — основа стабільного майбутнього

• Переглядів: 191

Легальні доходи — основа стабільного майбутнього      Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення.          Те, що відносини між роботодавцями та найманими працівниками нерідко не відповідають нормам чинного законодавства, а заробітна плата виплачується "у конвертах", або у розмірах менших за мінімальну заробітну плату, — не є секретом для більшості громадян.

увага!

• Переглядів: 188

Увага!

Івана Купала

• Переглядів: 197

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ МІСТА!

Матеріали минулого — на службі сучасності

• Переглядів: 202

Кожна людина, яка звертається за призначенням пенсії, надає до управління Пенсійного фонду документи, які б підтвердили її стаж, заробіток та іноді статус. І тут у нагоді їй стають архівні фонди, дбайливо збережені міськими, районними, обласними громадами.