До уваги громадян Черкащини!

• Переглядів: 191

Головне управління Пенсійного фонду України в умовах воєнного часу продовжує працювати у штатному режимі.

Березневий перерахунок пенсії проведено

• Переглядів: 145

В. о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга повідомляє, що з 01 березня 2022 року проведено індексацію пенсійних виплат відповідно до прийнятої 16 лютого цього року постанови № 118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році».

Пенсійний фонд України продовжує фінансування пенсії березня

• Переглядів: 109

Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області інформує, що виплата пенсії у березні 2022 року буде забезпечуватися у строки, визначені законодавством та з урахуванням особливостей, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року № 162.