Для керівного складу і фахівців у сфері цивільного захисту провели навчання

Фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області спільно із своїми колегами з м. Умань провели функціональні навчання по підвищенню кваліфікації з питань цивільного захисту для керівного складу виконавчого комітету Христинівської міської ради та його структурних підрозділів.

На курсах було детально обговорено про внесені зміни до Кодексу цивільного захисту України та функціонування Єдиної системи цивільного захисту України за умов воєнного стану.

Зокрема, присутні ознайомилися із:

• системою цивільного захисту територіальної громади;
  • структурою субланки територіальної громади, яка створюється органами управління і силами цивільного захисту;
  • структурою органів управління і сил цивільного захисту;
  • повноваженнями та обов’язками посадових осіб, які входять до цих управлінь і сил;
  • питаннями щодо організації навчання населення та порядку дій при виникненні надзвичайних ситуацій (в тому числі воєнного характеру, та ті, які можуть виникнути в результаті бойових дій);
  • порядком створення консультаційних пунктів при органах місцевої влади і місцевого самоврядування.