Відбулися заходи з нагоди 79-ої річниці визволення Христинівщини від фашистських загарбників та 209-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

Сьогодні відбулися заходи з нагоди 79-ої річниці визволення Христинівщини від фашистських загарбників та 209-ї річниці з дня народження великого українського Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники зібрання, на чолі з керівництвом громади, поклали квіти до підніжжя пам’ятних знаків та вшанували пам’ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни.

Далі захід продовжився в парку ім. Тараса Шевченка. В день 209-ї річниці з дня народження справжнього пророка і великого сина України, христинівчани вшанували його пам’ять, поклавши квіти до погруддя поета.

У виконанні фольклорної групи аматорського колективу хору міста і села, керівник Анатолій Михайлюк, пролунали твори написані великим Кобзарем. Також тематичні пісні прозвучали від народного ансамблю української пісні «Ласкаво просимо».

По закінченню заходу всі присутні мали можливість оглянути виставку присвячену Тарасу Шевченку.