Тримаємо гуманітарний фронт

19 генераторів різної потужності отримала Христинівська громада від Благодійної організації «АDRA Ukraine» у вигляді гуманітарної допомоги.

Частину генераторів було передано КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Христинівському ВУЖКГ для забезпечення безперебійної роботи даних установ, в разі відключення електроенергії.

Дану гуманітарну допомогу Христинівська громада отримала при тісній співпраці міського голови Миколи Наконечного та керівництва БО «АDRA Ukraine». Це вже не перша допомога від благодійників нашій громаді.

Крім того, від Черкаської ОВА наша громада отримала ще один генератор, який їм також надала Благодійна організація «АDRA Ukraine». Даний генератор передано в пункт незламності, який знаходиться в Христинівській школі мистецтв.

Висловлюємо щирі слова вдячності керівництву та працівникам фонду за турботу, підтримку, чуйне серце і за те, що не стоїте осторонь проблем людей, які потребують допомоги.