Про скликання дев’ятнадцятої позачергової сесії Христинівської міської ради восьмого скликання

ХРИСТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Христинівка

30.01.2023                                                                              №3

Про скликання  дев’ятнадцятої

позачергової сесії  Христинівської міської

ради восьмого скликання

У відповідності до п.4 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Христинівської міської ради VІІІ скликання:

1. Скликати дев’ятнадцяту   позачергову сесії  Христинівської міської ради восьмого скликання   31 січня  2023 року о 9 годині в залі Адміністративного приміщення по вул.Соборна,30.

2. На порядок денний пленарного засідання 19 сесії  восьмого скликання винести наступні  питання:

1.Про переміщення Верхняцької гімназії Христинівської міської ради.

2.Про затвердження Статуту Верхняцької гімназії Христинівської міської ради у новій редакції.

3.Про надання в оренду комплексу нежитлових будівель і споруд.

4.Про надання в оренду частини нежитлового приміщення.

Міський голова                                                      Микола НАКОНЕЧНИЙ