Вшанували пам’ять жертв Голокосту

Щороку, 27 січня в Україні та світі вшановують пам’ять кількох мільйонів невинно вбитих євреїв, які стали жертвами нацистського терору під час Другої світової війни.

Аби вшанувати та зберегти пам’ять про цю страшну трагедію, сьогодні в селах Кузьмина Гребля, Талалаївка та Івангород відбулися пам’ятні заходи, участь в яких взяли керівництво громади, працівники міської ради, старости даних старостинських округів, їх жителі та учні Івангородської філії ОЗО «Христинівський ліцей».

Учасники заходу згадали про страшні події того далекого часу, жахіття війни, величезну людську трагедію та необхідність пам’ятати гіркі сторінки минулого, щоб ніколи не допустити подібного.

Присутні поклали квіти до пам’ятних знаків та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх жертв Голокосту.

Схилімо голови у скорботі за мільйонами невинних жертв. Світла пам’ять усім загиблим. Нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться.