Про скликання сімнадцятої позачергової сесії Христинівської міської ради восьмого скликання

ХРИСТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Христинівка

05.12.2022                                                                              №67

Про скликання  сімнадцятої

позачергової сесії  Христинівської міської

ради восьмого скликання

У відповідності до п.4 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Христинівської міської ради VІІІ скликання:

1. Скликати сімнадцяту    позачергову сесії  Христинівської міської ради восьмого скликання   6 грудня  2022 року о 9 годині в залі Адміністративного приміщення по вул.Соборна,30.

2. На порядок денний пленарного засідання 17 сесії  восьмого скликання винести наступні  питання:

1.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Христинівської міської ради  від 15.09.2022 №477 «Про Місцеву цільову програму «Забезпечення цивільно- військового співробітництва з 1-м відділом Уманського районного територіального комплектування  та соціальної підтримки Міністерства оборони України на 2022-2025 роки».

2.Про внесення змін до рішення міської ради №12-3-VІІІ від 23.12.2021 «Про бюджет Христинівської міської територіальної громади на 2022 рік».

Міський голова                                                 Микола НАКОНЕЧНИЙ