Оголошення про підведення підсумків громадських слухань

8 грудня 2022 року о 14:30 в малій залі адміністративного будинку Христинівської міської ради, за адресою вул. Соборна, 30 відбудеться засідання з підведення підсумків громадських слухань по обговорення проекту «Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудовим. Христинівка в межах вулиць Сергія Попика – Коцюбинського – І. Валюка – Ярослава Мудрого, з метою забудови земельної ділянки приватної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Сергія Попика, 62-1 магазином продовольчих та промислових товарів».

Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території та населеного пункту.

Запрошуються всі зацікавлені особи та суб’єкти господарської діяльності.

Організатор громадських слухань – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради.