Відбувся форум «Економічний розвиток Уманщини 2.0»

29 листопада в м. Умань відбувся форум «Економічний розвиток Уманщини 2.0» присвячений економічному розвитку громад Уманського району під час війни.

Участь в форумі взяли міський голова Микола Наконечний, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олег Бричук та директор ТОВ «МБП-Тепломережа» Микола Плужник.

На захід були залучені найкращі експерти з розвитку громад, залучення інвестицій та представники міжнародних фондів.

Головна мета форуму:

створення майданчиків для спілкування;

побудова партнерства;

презентація сильних сторін громад, ідей жителів і ВПО, що проживають в Уманському районі та на Черкащині;

презентація результатів роботи проекту і методології розбудови економіки громад під час війни.

Після обговорення та дискусій щодо розвитку громад Уманського району відбулося підписання Меморандуму по створенню агро кластера «Слідами Трипільської Праматері». Меморандум підписали голови Христинівської, Уманської, Дмитрушківської, Ладижинської, Паланської, Тальнівської, Жашківської, Буцької, Маньківської, Монастирищенської громад.

Вдячні організаторам за змістовний захід та маємо надію, що така співпраця принесе найкращі результати для розвитку громад об’єднаних спільною історією.