В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провели роз’яснювальну роботу зі старостами громади

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» проводяться відповідні зустрічі з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках проведення акції поліцейський офіцер громади Уманського РУП Олександр Скалій та начальник служби в справах дітей Наталія Піддубняк провели інформаційно-роз’яснювальну роботу зі старостами населених пунктів Христинівської громади щодо запобігання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

Увагу присутніх спрямували на тому, що чим більше українці говоритимуть про насильство, тим більше знатимуть і розпізнаватимуть його, проявлятимуть чуйність до інших людей та не закриватимуть очі, коли чинять насильство відносно оточуючих, а також тим менше його ставатиме у нашій країні.