Інформація про стан поширення COVID-19 на території Христинівської міської територіальної громади станом на 18 жовтня

Христинівське відділення ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує, що починаючи з серпня місяця, станом на 18 жовтня 2022 р. в Христинівській міській територіальній громаді підтверджено 195 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, які підтверджені методом ПЛР та швидкотестів.

За минулий тиждень зафіксовано 33 нові випадки, з них 1 медичний працівник, 7 дітей, троє хворих госпіталізовані, а саме: м. Христинівка – 11 хворих, cмт. Верхнячка – 4 хворих, с. К. Гребля – 5 хворих, с. Ягубець, с. Христинівка, с. Івангород – по 2 хворих, с. В. Севастьянівка, с. Орадівка, с. Осітна, с. Сичівка, с. Веселівка – по 1 хворому.

Померлих немає.