Вітання з Днем захисників та захисниць України, Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем створення української повстанської армії

14 жовтня – особливий день для всієї України. Адже він нерозривно пов’язаний з боротьбою за українську державність і незалежність.

Сьогодні ми відзначаємо День захисників та захисниць України, 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії, день козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Колись козаки особливо вшановували Богородицю, вважали її своєю покровителькою. Також наші повстанці обрали саме 14 жовтня днем створення своєї армії.

А сьогодні ми молимось до Пресвятої Богородиці за нашу зранену, але нескорену Україну. Молимось за кожного захисника і захисницю, за усіх поранених та полонених, за їхні родини, за побратимів, які загинули героями.

Просимо віри, мужності і відваги для всіх нас. Дякуємо усім воїнам, що наближаєте Перемогу правди і справедливий Мир!

Міський голова                                               Микола Наконечний