Гуманітарна робота продовжується

Днями представники Благодійного Фонду “Amore” (Сполучені Штати Америки) та Європейського Благодійного Фонду “HELP UKRAINE” відвідали Христинівську міську територіальну громаду.

Іноземна делегація та гості громади: голова правління, виконавчий директор БФ "Amore” Davena WITCHER, фінансовий директор БФ “Amore” Anna Chevychalova, виконавчий директор філії БФ “Amore” в Україні, голова правління БФ “HELP UKRAINE” Oleg Sytnyk, представник БФ “Amore” в Євросоюзі Дмитро Овечкін зустрілися з першим заступником міського голови Володимиром Валюком, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олегом Бричуком, директором КНП “Христинівська багатопрофільна лікарня” Наталією Махинею та місцевим координатором БФ "HELP UKRAINE” та депутатом Христинівської міської ради Сергієм Білобровим.

Під час зустрічі, благодійним фондом було передано допомогу у вигляді медичних препаратів КНП "Христинівська БЛ” та обговорено ряд питань стосовно можливостей подальшої співпраці з фондами з метою забезпечення потреб лікарні, обговорено різницю між системами медичних галузей в Україні та США.

Також гості громади відвідали гуманітарний центр при Христинівській міській раді, що забезпечує потреби внутрішньо переміщених осіб, та високо оцінили його роботу завдяки злагодженим діям міського голови, керівництва центру з іншими благодійними організаціями та органами державної влади.

Керівники міської ради подякували за співпрацю, надану допомогу та підтримку в такий нелегкий для нашої країни час.

Разом до перемоги!

Слава Україні!