Засідання оперативного штабу

Фото без описуФото без опису

21.09.2022 р. під головуванням першого заступника міського голови Володимира Валюка відбулося засідання оперативного штабу з питань координації робіт щодо своєчасної підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 року.

В ході засідання було заслухано присутніх керівників та членів оперативного штабу про стан підготовки до осінньо-зимового періоду підпорядкованих структур.

Основні заходи затверджені розпорядженням Христинівської міської ради від 25.05.2022 № 103 «Про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Христинівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років» виконані на 90%.

У зв’язку  із зниженням температури повітря керівникам установ та організацій громади рекомендовано прискорити виконання запланованих заходів щоб вчасно розпочати опалювальний період.