Оголошення про проведення конкурсу

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХРИСТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

01.09.2022                                  м.Христинівка                                              №  468

Про оголошення конкурсу на заміщення посади

директора Христинівського ліцею № 1

Христинівської міської ради Черкаської області

Відповідно до статей 43, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, законів України “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту”, “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”, “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, рішення Христинівської міської ради від 24.02.2022 №13-7-VIII “Про створення Ради оборони Христинівської міської територіальної громади”, Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти, затвердженого рішенням Христинівської міської ради від 26.01.2021 року № 5-9-VIII “Про затвердження Статутів (Положень) та Положення про конкурсний відбір на посади керівників комунальних бюджетних установ, закладів Христинівської міської ради”, виконавчий комітет міської ради, в робочому порядку

вирішив:

1. Оголосити конкурс на заміщення посади директора Христинівського ліцею № 1 Христинівської міської ради Черкаської області.
  2. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора Христинівського ліцею № 1 Христинівської міської ради  Черкаської області (додаток 1) на офіційному вебсайті Христинівської міської ради, офіційному вебсайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Христинівської міської ради  та на офіційному вебсайті закладу освіти.
  3. Установити термін подання документів для участі в конкурсному відборі протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення.
  4.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міської голови з питань діяльності виконавчих органів Бричука О.В. і відділ освіти, культури, молоді та спорту Христинівської міської ради.

Голова Ради оборони Христинівської

міської територіальної громади,

Міський голова                                                                        Микола НАКОНЕЧНИЙ

до рішення виконавчого комітету

Христинівської міської ради

від 01.09.2022  № 468

про конкурс на посаду директора Христинівського ліцею № 1

Христинівської міської ради  Черкаської області

Христинівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Христинівського ліцею № 1 Христинівської міської ради Черкаської області, яка знаходиться за адресою: вул. Івана Сірка, 7, м.Христинівка, Уманський район, Черкаська область.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• бути громадянином України;
  • мати повну вищу освіту ступеня не нижче магістра;
  • мати стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільно володіти державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Христинівської міської ради, офіційному вебсайті відділу освіти, культури, молоді та спорту Христинівської міської ради  та на офіційному вебсайті закладу освіти  до 04 жовтня 2022 року, за адресою: 20001 Черкаська область, місто Христинівка, вулиця Соборна 47, другий поверх.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі Перванюк Яна.

Довідки за телефоном 6-13-88.

Керуючий справами виконавчого

комітету Христинівської міської ради                                                Сергій КИБА