Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб

Фото без описуУ цей нелегкий для України час весь світ єднається у відчайдушній боротьбі проти зла. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

За дорученням міського голови Миколи Наконечного, гуманітарний штаб при Христинівській міській раді звернувся до благодійної організації Кенгуруш для отримання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Христинівської міської територіальної громади.

Організація з радістю відгукнулася та надала нам:

- дитячі речі (одяг та взуття)

- дорослі речі (одяг та взуття)

- іграшки

- інші необхідні речі в побуті.

Висловлюємо щирі слова вдячності керівництву та працівникам фонду за допомогу, яку так потребує наша громада у цей нелегкий час.

Окремі слова вдячності висловлюємо старостам та діловодам старостинських округів Христинівської МТГ. Ваша допомога – це неоціненний внесок у наближення нашої перемоги і, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади.