Розпорядження про перенесення чотирнадцятої чергової сесії Христинівської міської ради восьмого скликання

ХРИСТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Христинівка

29.08.2022                                                                                                                                                                    №47

Про перенесення  чотирнадцятої

чергової сесії  Христинівської міської

ради восьмого скликання

Відповідно до повідомлень частини  депутатів Христинівської міської ради про неможливість присутності на пленарному засіданні чотирнадцятої   чергової сесії  Христинівської міської ради восьмого скликання   1 вересня  2022 року у зв’язку з терміновою виробничою необхідністю та перебуванням за межами Христинівської міської територіальної громади,  п.4 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Христинівської міської ради VІІІ скликання:

1.Перенести   чотирнадцяту   чергову сесії  Христинівської міської ради восьмого скликання призначеної на  1 вересня  2022 року. Повідомлення про дату і час проведення пленарного засідання чотирнадцятої   чергової сесії  буде повідомлено додатково.

Міський голова                                                                                        Микола НАКОНЕЧНИЙ