Розпорядження про скликання чотирнадцятої чергової сесії Христинівської міської ради восьмого скликання

ХРИСТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

м.Христинівка

22.08.2022                                                                              №43

Про скликання  чотирнадцятої

чергової сесії  Христинівської міської

ради восьмого скликання

У відповідності до п.4 ст.46 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Регламентом Христинівської міської ради VІІІ скликання:

1. Скликати чотирнадцяту   чергову сесії  Христинівської міської ради восьмого скликання   1 вересня  2022 року о 9 годині в залі Адміністративного приміщення по вул.Соборна,30.

2. На порядок денний пленарного засідання 14 сесії  восьмого скликання винести наступні  питання:

1.Про затвердження місцевої цільової  Програми  забезпечення цивільно- військового співробітництва  з 1-м відділом Уманського районного територіального центру комплектування  та соціальної підтримки Міністерства оборони України на 2022- 2025 роки.

2. Про внесення змін до рішення міської ради  від 29.06.2021 №9-1-VІІІ «Про затвердження  Програми «Поліцейський офіцер громади» Христинівської міської територіальної громади  на 2021-2025 роки».

3. Про внесення змін до рішення від 11.12.2020 №1-13-VIII «Про затвердження структури виконавчих  органів Христинівської міської ради, загальної чисельності апарату ради, її виконавчого комітету та  виконавчих органів».

4.Про надання згоди на прийняття станції  супутникового зв’язку Starlink на баланс КНП «Христинівська багатопрофільна лікарня» Христинівської міської ради

5.Про  перебування  на посаді старости Великосевастянівського старостинського округу Христинівської міської ради МТГ  Руцької О.М.

6.Про розгляд земельних питань.

7.Про зміну назв вулиць м.Христинівка

8. Про зміну назв вулиць смт.Верхнячка