Відкриття оновленого Центру надання адміністративних послуг «Центр Дія»

7 червня 2022 року в м. Христинівка  відбулося відкриття оновленого Центру надання адміністративних послуг «Центр Дія» виконавчого комітету Христинівської міської ради.

Центр надання адміністративних послуг створений з метою комплексного удосконалення системи надання різних видів послуг, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування заявників, їх інформування та консультування.

Оновити ЦНАП «Центр Дія» вдалося завдяки ініціативам проекту Міністерства цифрової трансформації України, Черкаської обласної державної адміністрації та Христинівської міської ради.

На урочисте відкриття завітали почесні гості та партнери:

Начальник Черкаської обласної військової адміністрації Табурець Ігор Іванович.

Радник Міністра цифрової трансформації Мельник Антон Сергійович.

Керівник експертної групи оцінки якості надання адміністративних послуг та формування фінансової спроможності Міністерства цифрової трансформації Дегтярьова Олександра Володимирівна.

Керівник комунікації Міністерства цифрової трансформації Панчішна Світлана Дмитрівна.

Голова Уманської районної військової адміністрації Миклащук Ігор Миколайович.

Голова Христинівської міської ради Наконечний Микола Миколайович.

Депутати Христинівської міської ради та представники громади.

Побажання  плідної праці на благо нашої Батьківщини, воїнам – сили, мужності та героїзму! Щоб душі українців наповнювалися добром, милосердям та щирістю! Щоб Господь Бог допомагав українцям! - лунали від запрошених.

Далі почесні гості  перерізали стрічку, як символ початку, благополуччя та процвітання Христинівської громади.

І на завершення урочистої події всі присутні здійснили огляд оновлених приміщень Центру надання адміністративних послуг «Центр Дія».