В черговий раз вихованки Христинівської ДЮСШ здобули блискучу перемогу

З 28 квітня по 1 травня в місті Цинновіц (Німеччина) відбувся міжнародний турнір з боксу «Кубок Балтійського моря» серед юнаків та юначок.

Участь в змаганнях взяли більш ніж 100 учасників з 12 країн.

Христинівську громаду на змаганнях представляли вихованці Христинівської ДЮСШ Софійка та Дар’я Лягоцькі.

Провівши два бої з спортсменками із Швеції та Німеччини, у фіналі Лягоцька Софія зустрілася із своєю сестричкою Даринкою, яка в свою чергу вийшла у фінал, перемігши спортсменок з Польщі та Німеччини. У півфіналі юні спортсменки отримали перемогу достроково – Даринка в першому раунді, а Софія в другому.

У фінальному поєдинку, дівчатка без бою розділили перемогою між собою, адже вони сестрички і найкращі подруги.

Тож, Софія посіла перше місце у ваговій категорії 42 кг, а Даринка стала переможницею у ваговій категорії 40 кг.

Дівчатка нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Директор Христинівської ДЮСШ та тренер юних чемпіонок Максим Лягоцький висловлює щирі слова вдячності міському голові Миколі Наконечному, депутатам міської ради Руслану Сілку, Володимиру Бойку, Миколі Плужнику та всім, хто долучився до організації даної поїздки.

Пишаємося, що в нашій громаді є такі талановиті спортсмени, які своїми досягненнями прославляють наш край. Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому, підвищувати професійну майстерність і надалі гартувати чемпіонський характер.