Чисте довкілля – справа кожного

Шановні старости старостинських округів Христинівської МТГ, керівники підприємств, установ, організацій, власники приватних господарств та жителі громади!

Всі ми хочемо жити в місті, селищі, селі, де ошатні будинки, чисті та затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

Тому просимо Вас провести заходи по покращенню благоустрою своїх населених пунктів та прилеглих до них територій, поліпшенню стану довкілля, прибиранню засмічених ділянок у парках, скверах, на газонах, клумбах, дитячих майданчиках та прибудинкових територіях в період з 31.03 по 2.04. Це дасть можливість стати ще більше екологічно свідомими і зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля.

Ми будемо вдячні усім, хто не залишиться осторонь і долучиться до цієї благородної справи. Це гарний привід, щоб забезпечити чистіше, зеленіше і яскравіше оточення для себе та майбутніх поколінь.