Провели огляд захисних споруд

На виконання рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки на надзвичайних ситуацій від 25.01.2022 (протокол №2) та рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.01.2022 (протокол №2), працівниками виконавчого комітету міської ради відповідних структурних підрозділів спільно з представником Уманського РУ ГУ ДСНС України в Черкаській області було проведено позапланові огляди захисних споруд призначених для укриття населення (споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів) в селах Орадівка, Розсішки, Заячківка, Осітна та інших населених пунктах громади.

За результатами оглядів вищезазначених захисних споруд оформлено відповідні акти.