Інформація про стан поширення COVID-19 на території Христинівської міської територіальної громади станом на 31 січня

Христинівське відділення ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує, що станом на 31 січня 2022 року в Христинівській міській територіальній громаді підтверджено 355 випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

В тому числі 29-30 січня надійшло 110 позитивних результатів ПЛР та швидко-тестів, з них 1 медичний працівник, 2 працівника освіти, 40 дітей, а саме: м. Христинівка – 67 хворих, смт. Верхнячка – 15 хворих, с. Христинівка – 8 хворих, с. Іванівка – 3 хворих, с. Мала Севастянівка, с. Углуватка, с. Талалаївка – по 2 хворих, с. Орадівка, с. Розсішки, с. Ліщинівка, с. Кузьмина Гребля, с. Заячківка, с. Шельпахівка, с. Вікторівка, с. Козаче – по 1 хворому.