Інформація про поширення коронавірусу в Христинівській міській територіальній громаді станом на 26 січня

Христинівське відділення ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує, що станом на 26 січня 2022 року в Христинівській міській територіальній громаді підтверджено 192 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

В тому числі 25-26 січня надійшло 78 позитивних результатів ПЛР та швидко-тестів, з них 4 працівника освіти, 3 медичних працівника, 20 дітей, а саме: м. Христинівка – 32 хворих, смт. Верхнячка – 15 хворих, с. Христинівка – 10 хворих, с. Орадівка, с. Івангород – по 4 хворих, с. Заячківка, с. Кузьмина Гребля, с. Талалаївка – по 2 хворих, с. Мала Севастянівка, с. Ботвинівка, с. Іванівка, с. Козаче – по 1 хворому.