Служба зайнятості допомогла у працевлаштуванні

Поєднанням зосередженості та стійкості уваги є приклад Максима Мурзакаєва, який за сприянням Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ успішно пройшов професійне навчання і здобув професію електромонтажника з освітлення та освітлювальних мереж.

В травні місяці поточного року Максим звернувся до Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з метою здобуття професії. Чоловіку запропонували пройти професійне навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Навчання тривало п’ять місяців і вже після здачі всіх іспитів мрія безробітного втілилася в життя, адже він працевлаштувався до дружнього колективу ФГ «Голден», яке є надійним партнером районної служби зайнятості впродовж багатьох років.

Тож бажаємо Максиму успіху та натхнення в роботі.