Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11 листопада 2021 року під головуванням першого заступника міського голови Володимира Валюка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про ситуацію на території Христинівської територіальної громади пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19» та переведення Черкаської області до «червоної» зони епіднебезпеки.
  2. Про розгляд звернення начальника ВПД №3 Уманського РУ поліції від 10.11.2021 р. щодо створення спільних рейдових груп з метою виявлення порушень карантинних обмежень.
  3. Про визначення місця із протимінної діяльності на території Христинівської територіальної громади.

Члени комісії розглянули дані питання, згідно порядку денного, детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення.