Щодо проведення осінньої акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Христинівської міської територіальної громади

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів», доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 № 22265/27/1-10 щодо запровадження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах нагадуємо про необхідність проведення осінньої акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Запрошуємо всіх жителів громади, депутатів, керівників і працівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, а також гостей громади  взяти активну участь в проведенні Дня благоустрою на території Христинівської міської територіальної громади та долучитися до приведення в належний  стан територій місць проживання та загального використання прибудинкових територій, вулиць, доріг, зупинок автотранспорту, парків, скверів, стадіонів, дитячих спортивних майданчиків, обелісків, братських могил, кладовищ і т.п.

Крім того, наголошуємо про необхідність враховувати санітарно-епідеміологічну ситуацію на території громади в цілому, чинні протиепідемічні обмеження, встановлені нормативно-правовими актами Уряду України та дотримуватися Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 10.04.2006 № 105, на об’єктах благоустрою зеленого  господарства, відповідно до яких забороняється:

• вивозити і звалювати в не відведених для цього місцях відходи, сміття, траву, гілки, деревину, листя тощо;
  • спалювати суху рослинність, розпалювати багаття та порушувати інші правила протипожежної безпеки.

Про результати проведеної роботи просимо інформувати відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради до 15.11.2021 року.