Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 вересня 2021 року під головуванням першого заступника голови Христинівської міської ради Володимира Валюка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про ситуацію на території Христинівської територіальної громади пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19», встановлення «жовтого» рівня епідемічного небезпеки та розгляду листа від головного лікаря КНП «ЦПМСД» Христинівської міської ради Калініної О.Л. до міського голови Наконечного М.М. щодо проведення вакцинації населення громади.
  2. Щодо стану охоплення вакцинацією вчителів та працівників закладів освіти на території Христинівської міської територіальної громади.

Члени комісії розглянули дані питання, згідно порядку денного, детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення.

Протокол додається