Відбулося засідання комісії служби в справах дітей

Дата: 28.09.2021 09:58

Наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 10.09.2021 №230 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» змінено показники опосередкованої вартості житла (розраховані станом на 1липня 2021 року).

В зв’язку з цим відбулося засідання комісії з прийняття рішень для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

За результатами засідання комісії визначено потребу щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у вигляді призначення компенсації на придбання житла у 2021 році.