Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

4 серпня 2021 року під головуванням першого заступника голови Христинівської міської ради Володимира Валюка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про ситуацію на території Христинівської територіальної громади пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19».
  2. Про надання дозволу на забір ґрунту на території Христинівської територіальної громади для будівництва захисних споруд на території військової частини А-1588 с. Розсішки.
  3. Про створення місцевої пожежної команди на території с. Велика Севастянівка.
  4. Про розгляд скарг гр. Шекіра І.І., Руцького Д.Ю., Головатої В.Г., Касанчука Ю.І. щодо недотримання ТОВ «Зоря Поділля» технології внесення отрутохімікатів на посівах сої внаслідок чого пошкоджено їх посівні площі.

Члени комісії розглянули дані питання, згідно порядку денного, детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення.

Протокол додається