Лучниця Христинівської ДЮСШ показала високі результати на змаганнях

10-13 липня 2021 року в м. Чернігів відбулися Всеукраїнські змагання «Кубок Сіверщини» зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів, в яких взяли участь близько 100 спортсменів з 10 областей України.

Збірну команду Черкаської області на змаганнях представляла вихованка Христинівської ДЮСШ Алла Рибак в категорії кадети.

В кваліфікаційному раунді спортсменка посіла VIII місце з результатом 605 очок та виконала норматив кандидата в майстри спорту України.

Крім того, 13-17 липня 2021 року в м. Чернігів відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів 2004-2006 р. н., кадетів 2007 р. н. та молодших.

Участь в змаганнях взяли 140 учасників з усієї України.

В командному заліку збірна команда Черкаської області, в складі Алли Рибак, Марії Коваленко та Анастасії Савчук, посіла IV місце.

Тож вітаємо юну спортсменку з високими спортивними досягненнями та бажаємо їй нових здобутків, подальших успіхів та впевнених перемог у майбутньому!