Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

8 липня 2021 року під головуванням першого заступника голови Христинівської міської ради Володимира Валюка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про ситуацію на території Христинівської територіальної громади пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19».
  2. Щодо поваленого дерева яке впало на дах сараю по вул. Шкільна, 7, с. Пеніжкове.
  3. Щодо завалу перекриття непрацюючої вигрібної ями на 100 м3, що знаходиться по вул. Н.Терещенка 5, в м. Христинівка.
  4. Про звернення в. о. завідувача Христинівського лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ України» щодо проведення вирізання порослі за адресою м. Христинівка, вул. Станційна, 16 (територія бувшої залізничної санепідемстанції).
  5. Про перевірку протипожежного водопостачання на території Христинівської територіальної громади.
  6. Щодо позапланової перевірки протипожежного стану закладів дошкільної освіти та закладів загальної освіти на території Христинівської територіальної громади.
  7. Щодо стану пожежної безпеки об’єктів сільськогосподарських підприємств та суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана зі збиранням, переробкою та зберіганням сільськогосподарської продукції на території Христинівської територіальної громади.
  8. Про заходи щодо покращення забезпечення населення Христинівської територіальної громади якісною та безпечною питною водою.
  9. Про розгляд скарги гр. Шекіра І. І. щодо діяльності ТОВ «Зоря Поділля» під час внесення отрутохімікатів на посівах сої внаслідок чого пошкоджено суміжні посівні площі соняшника площею 6 га.

Члени комісії розглянули дані питання, згідно порядку денного, детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення.

Протокол додається