Відбулося засідання комісії з житлових питань виконавчого комітету Христинівської міської ради

17 червня 2021 року відбулося засідання комісії з житлових питань виконавчого комітету Христинівської міської ради.

В роботі засідання взяли участь перший заступник міського голови Володимир Валюк, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення Іван Рябоконь, головний спеціаліст відділу Тетяна Панчук, начальник відділу правового та кадрового забезпечення Віталій Керезь, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник загального відділу Ірина Романюк та голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, комунальної власності і житлово-комунального господарства Руслан Сілко.

На засіданні були розглянуто наступні питання:

1. Щодо складу та організації роботи комісії з житлових питань виконавчого комітету Христинівської міської ради.
  2. Про інвентаризацію облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку.
  3. Про розгляд заяви дитини позбавленої батьківських прав.

З приводу  питання щодо складу та організації роботи комісії з житлових питань виконавчого комітету Христинівської міської ради присутніх проінформував перший заступник міського голови Володимир Валюк.

Володимир Григорович доповів про Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень на території Христинівської територіальної громади, затвердженні рішенням виконавчого комітету Христинівської міської ради від 08.04.2021 № 60 «Про квартирний облік громадян та комісію з житлових питань виконавчого комітету Христинівської міської ради», про створення та роботу комісії з житлових питань виконавчого комітету Христинівської міської ради та про уточнення списків осіб, які користуються правом першочергового та позачергового одержання житлових приміщень.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення Іван Рябоконь доповів про необхідність проведення інвентаризації облікових справ громадян, які перебували на квартирному обліку у виконавчих комітетах міської, селищної сільських рад до об’єднання в територіальну громаду та формування у жовтні-грудні поточного року відкорегованних списків.

Крім того, Володимир Валюк ознайомив присутніх із заявою дитини позбавленої батьківського піклування щодо взяття на квартирний облік та включення до списку осіб, які користуються правом позачергового одержання житлових приміщень та наданими до заяви документи.

Членами комісії прийнято рішення:

• Рекомендувати виконавчому комітету Христинівської міської ради надати дозвіл на проведення інвентаризації облікових справ громадян, які перебували на квартирному обліку у виконавчих комітетах міської, селищної сільських рад до об’єднання в територіальну громаду та формування у жовтні-грудні поточного року відкоригованих списків;
  • Рекомендувати виконавчому комітету Христинівської міської ради взяти на соціальний квартирний облік дитину позбавлену батьківського піклування та включити її до списку осіб, які користуються правом позачергового отримання житлових приміщень.