В Христинівській громаді буде оновлено Центр надання адміністративних послуг

Дата: 16.06.2021 09:57

Шановні жителі громади, раді повідомити Вам, що завдяки підписанню Меморандуму між Христинівською міською радою та Міністерством цифрової трансформації України, а також розробці проекту з реконструкції відділення ЦНАПу Христинівської міської ради та проведенню консультацій із фахівцями Мінцифри, вдалось залучити кошти в сумі 2,008 млн. грн. на проведення капітального ремонту Центру надання адміністративних послуг Христинівської міської ради.

Особливу подяку висловлюємо віце-прем’єру – Міністру  цифрової трансформації України Михайлу Федорову, раднику Міністра цифрової трансформації України Антону Мельнику та проект-менеджеру Міністерства цифрової трансформації України Роману Загородньому за допомогу та підтримку щодо вирішення даного питання.