Роль ЦНАП (центрів дія) у використанні Е-послуг

Дата: 13.05.2021 11:50

Вже 797 ЦНАП облаштували місця для отримання послуг на Порталі Дія!

Кількість Центрів, де адміністратори не лише надають держпослуги відвідувачам, а й навчають користуватися порталом Дія, консультують та допомагають отримати послуги он-лайн, сягнула 44%. Це 523 ЦНАП, 43 територіальні підрозділи та 231 віддалене робоче місце.

Завдяки цьому все більше громадян зможуть у майбутньому отримувати послуги самостійно. Це збереже час адміністраторів, дозволить їм ефективно організувати роботу та уникнути черг. До того ж це допоможе зменшити цифровий розрив між представниками поколінь та жителями різних населених пунктів, адже забезпечить усіх рівним доступом до сучасних сервісів.

Облаштувати власний ЦНАП місцем для отримання послуг на порталі Дія та надавати якісні консультації щодо е-послуг відвідувачам допоможе навчальний посібник для працівників ЦНАП (Центрів Дія), покликаний залучати громадян використовувати електронні послуги, що Мінцифра розробила спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».