Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

8 квітня 2021 року перший заступник голови Христинівської міської ради Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про ситуацію на території Христинівської територіальної громади пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19».
  2. Щодо проведення вакцинації від «COVID-19» жителям Христинівської територіальної громади.
  3. Щодо переведення освітніх закладів освіти на дистанційну форму навчання.
  4. Щодо створення комісії за участі представників виконкому міської ради, Національної поліції та Христинівського управління ГУ Держспоживслужби в Черкаській області для проведення перевірок карантинних вимог на території Христинівської територіальної громади.
  5. Щодо створення комісії для спільного здійснення профілактичних рейдових перевірок стосовно дотримання громадянами правил пожежної безпеки в екосистемах Христинівської територіальної громади.

Члени комісії розглянули дані питання, згідно порядку денного, детально обговорили їх та прийняли відповідні рішення.

Протокол додається