Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 березня 2021 року перший заступник голови Христинівської міської ради Володимир Валюк провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалися наступні питання:

1. Про ситуацію на території територіальної громади Христинівської міської ради пов’язаної із виявленими випадками захворювання населення на «COVID-19».
  2. Про встановлення додаткових обмежень приближених до червоного рівня.
  3. Про розгортання додаткових ліжкомісць в КНП «Христинівська багатофункціональна лікарня» Христинівської міської ради у разі різкого підвищення рівня захворюваності населення на «COVID-19».
  4. Про санітарно-епідеміологічну ситуацію на території Христинівської територіальної громади та заходи щодо недопущення її ускладнення.

Членами комісії були розглянуті питання згідно порядку денного та з урахуванням їх обговорення комісією прийняті відповідні рішення.

Протокол додається