Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

12.07.2021 Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

12.07.2021 Рішення про розгляд проєкту регуляторного акта "Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Христинівської міської територіальної громади"

12.07.2021 Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення виконавчого комітету Христинівської міської ради

20.04.2021 Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Христинівської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Христинівської міської територіальної громади»

20.04.2021 Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Христинівської міської територіальної громади»

20.04.2021 Рішення Христинівської міської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Христинівської міської територіальної громади"

26.01.2021 Про затвердження Правил благоустрою Христинівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки

26.01.2021 Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Христинівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Христинівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»