Увага! Регіональна філія «Одеська залізниця» інформує

АТ «Українська залізниця» Регіональна філія «Одеська залізниця» Виробничий підрозділ «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» станція Христинівка повідомляє, що протягом 6 місяців 2021 року на станціях, перегонах, територіях у регіональній філії «Одеська залізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеня тяжкості 32 сторонніх особи проти 20 у минулому році, у тому числі 21 зі смертельним наслідком проти 12 у минулому році.

З початку 2021 року було травмовано 4 дітей віко до 16 років, із них 1 смертельно.

Проведений аналіз невиробничого травматизму свідчить про те, що більшість випадків сталися внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Мінтрансу від 19.02.1998 № 54, зареєстрованих у Мін’юсті 24.03.1998 за №193/2633, а саме:

• перехід залізничних колій у невстановлених місцях;
  • ходіння по залізничних коліях;
  • знаходження в негабаритних місцях;
  • ураження електричним струмом;
  • перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Шановні жителі громади! Закликаємо Вас бути уважними і обережними та дотримуватися правил безпеки громадян на залізничному транспорті.