Амбулаторія в селі Розсішки невдовзі буде відкрита

Голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук спільно з першим заступником міського голови Володимиром Валюком та начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення Іваном Рябоконем оглянули приміщення амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в селі Розсішки та обговорили питання завершення будівельних робіт об’єкту.

Перед підрядною організацією ТОВ «Грифон груп» поставлено вимогу в найкоротший термін ліквідувати виявлені недоліки та завершити будівництво.

У свою чергу, Христинівська міська рада за умовами проекту виділила 200 тис. грн. на благоустрій території, який має бути виконаний до кінця літа.

Депутат міської ради Володимир Бойко пообіцяв посприяти в водозабезпеченні амбулаторії.

Завершення робіт по об’єктах «Великого будівництва» знаходиться на особистому контролі голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка, тож Уманська райдержадміністрація, відповідно, щотижнево звітує про виконані роботи.

Зведена амбулаторія забезпечить більш сучасне та комфортне надання медичних послуг місцевим жителям.

За матеріалами Уманської райдержадміністрації