Здійснено інспектування ремонтних робіт на дорозі Верхнячка – Розсішки – Заячківка

Дата: 19.07.2021 15:24

В цілях робочої поїздки перший заступник міського голови Володимир Валюк та начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення Іван Рябоконь здійснили інспектування ремонтних робіт на дорозі загального користування місцевого значення О 241609 Верхнячка – Розсішки – Заячківка на ділянці км 2+000 – км 4+600.

Загальна вартість робіт складає 30,1 млн. грн. Станом на 19 липня 2021 року підрядною організацією ПП «Дорстрой» здійснено роботи по розчищенню дорожньої смуги від чагарників та мілколісся, розширено дорогу до 7 м, укріплено узбіччя, здійснено фрезерування дорожнього покриття, влаштовано основу дорожнього покриття протяжністю 2,6 км.

До повного завершення робіт необхідно влаштувати верхній шар дорожнього одягу, тротуар, горизонтальну дорожню розмітку та дорожні знаки.