Оголошення про проведення громадських слухань

26 липня 2021 року о 14:30 в залі засідань Христинівської міської ради відбудуться громадські слухання з метою обговорення проекту «Детального плану території частини кварталу м. Христинівка в межах вулиць Першотравнева – Ярослава Мудрого – Святотроїцька, з метою зміни призначення земельної ділянки приватної власності з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0,1000 га і земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,0273 га, по вул. Першотравнева, 62 в м. Христинівка, Уманського району, Черкаської області на для обслуговування будівель торгівлі та розміщення на них тимчасових торгових павільйонів», з метою забудови земельної ділянки тимчасовими спорудами для здійснення підприємницької діяльності.

Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів та власників прилеглих території.

Запрошуються всі зацікавлені особи та суб’єкти господарської діяльності.

Організатор громадських слухань – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради.