Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 16.07.2021 14:52

21 липня 2021 року о 14:30 в залі засідань контори ФГ «Голден» по вул. Кобринюка, 100 с. Шельпахівка відбудуться громадські слухання з метою обговорення проекту «Детального плану території в межах вулиць Кобринюка – територія господарських дворів ФГ «Голден» с. Шельпахівка, Христинівського району, Черкаської області» щодо перспективної забудови земельної ділянки, яка перебуває в приватній власності ФГ «Голден», з метою проведення реконструкції контори ФГ «Голден» під малоквартирний житловий будинок для спеціалістів підприємства, яка розміщена по вул. Кобринюка, 100 в с. Шельпахівка Христинівської територіальної громади Уманського району Черкаської області та зміни призначення земельної ділянки під визначений об’єкт.

Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів та власників прилеглих території.

Запрошуються всі зацікавлені особи та суб’єкти господарської діяльності.

Організатор громадських слухань – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради.