Оголошення про проведення громадських слухань

Христинівська міська рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо перейменування частини вулиць та провулків в смт. Верхнячка Христинівської територіальної громади Уманського району Черкаської області, з метою врахування громадських інтересів жителів населеного пункту.

Пропозиції по зміні назв вулиць

Назва вулиці/провулку

12.

Щорса

Вишневий

Інші пропозиції по зміні назв вулиць для узагальнення, просимо надавати старості смт. Верхнячка, сіл Вербувата, Багачівка і Мала Іванівка Юрію Олександру Олексійовичу або у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інвестиційно-економічного розвитку та цивільного захисту населення виконавчого комітету Христинівської міської ради (м. Христинівка, вул. Соборна, 30).

Термін подання пропозицій – з 01.07.2021 до 01.08.2021.

Дата і місце проведення зборів жителів смт. Верхнячка з піднятого питання буде оголошено додатково.