Вітаємо з Днем Конституції України

Шановні жителі громади!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Дня Конституції України.

Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. Доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Конституцію, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у нашій державі.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої країни.

Міський голова                             Микола Наконечний