Відбувся Міжнародний турнір з боксу

20-24 червня у місті Харків відбувся Міжнародний турнір пам’яті Анатолія Кліманова з боксу серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н.

Турнір пам’яті дворазового чемпіона Європи, бронзового призера Чемпіонату світу і учасника Олімпійських ігор Анатолія Кліманова цьогоріч отримав статус міжнародного і зібрав більше 100 юних боксерів у віці до 15 років із семи країн світу: Білорусії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Румунії та України.

Христинівську територіальну громаду на турнірі представляла вихованка Христинівської ДЮСШ Софія Лягоцька, яка за результатами поєдинків посіла ІІ місце у ваговій категорії 36 кг.

Директор Христинівської ДЮСШ та тренер юної спортсменки Максим Лягоцький висловлює щирі слова вдячності міському голові Миколі Наконечному та всім, хто долучився до організації даної поїздки. Окремі слова подяки Громадській організації «Обласна спілка учасників АТО «Характерник» за допомогу на турнірі та відродження українських і козацьких традицій.

Вітаємо Софійку з високими спортивними досягненнями та бажаємо подальших успіхів і перемог!