В області вперше відзначили день фермера на AGROSHOW Ukraine 2021

16-18 червня 2021 року в місті Черкаси пройшла щорічна міжнародна агропромислова виставка «AGROSHOW Ukraine 2021».

Виставка була приурочена до Дня фермера і зібрала партнерів, провідні та нові компанії, друзів, які разом представили більше 200 брендів в агросекторі.

На виставці були представлені сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології, агросервіс та транспорт.

Фестиваль був організований в авторському форматі експо-фесту, аналогів якому немає в Україні. Тут відвідувачі протягом трьох днів не тільки працювали, а й мали змогу відпочити з усією сім’єю на різноманітних локаціях.

Захід відвідали міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, які відзначили Почесними грамотами кращих аграріїв.

Так, Почесною грамотою було нагороджено ФГ «РОМ», голова Рак Микола Миколайович, с. Велика Севастянівка Христинівської територіальної громади.

Щиро вітаємо та дякуємо за важливу працю, яка забезпечує значний внесок в економічний розвиток регіону!