Скликання дев'ятої чергової сесії Христинівської міської ради восьмого скликання

ХРИСТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Про скликання  дев'ятої

чергової сесії  Христинівської міської

ради восьмого скликання

Скликати девяту     чергову  сесію Христинівської міської ради восьмого скликання  29 червня  2021 року о 9 годині в залі Адміністративного приміщення по вулоборна,30

На порядок денний сесії виносяться питання:

1.Про затвердження Програми « Поліцейський  офіцер громади» Христинівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

2.Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2-13- VIІI "Про бюджет Христинівської міської територіальної громади на 2021 рік".

3.Про внесення змін до рішення міської ради від 11.03.2021 №6-2-VIІI « Про створення юридичної особи публічного права – служби у справах дітей Христинівської міської ради».

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2021 №5-9-VIІI «Про затвердження Статутів (Положень) та Положень про конкурсний відбір на посади керівників комунальних бюджетних установ, закладів Христинівської міської ради».

5.Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кузьминогребельської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Христинівської міської ради  Черкаської області  та графіку роботи.

6.Про укладання додаткової угоди до договору оренди комунального майна.

7.Про зміну призначення будівлі ( вул.Шевченка,46/3).

8.Про зміну призначення будівлі ( вул.В.Чорновола,5).

9. Про розгляд земельних питань

10.Про передачу обєктів комунального  майна Христинівської територіальної громади в господарське відання на баланс комунального підприємства Христинівського виробничого управління  житлово-комунального господарства.

11. Про передачу об'єктів комунального майна Христинівської територіальної  громади в оперативне управління Христинівського міського центру фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”

12.Про списання основних засобів з балансу  Христинівського ВУЖКГ.

13.Про списання основних засобів з балансу КНП «Центр первинної медико- санітарної допомоги".

Міський  голова                                               Микола НАКОНЕЧНИЙ

м.Христинівка