Відбулося засідання щодо підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства громади до роботи в осінньо-зимовий період на 2021-2022 роки

18 червня 2021 року відбулося засідання оперативного штабу з питань координації робіт щодо своєчасної підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства громади до роботи в осінньо-зимовий період на 2021-2022 роки.

З метою забезпечення своєчасної підготовки підприємств і організацій, житлово-комунального господарства та установ бюджетної сфери Христинівської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період на 2021-2022 роки прийнято розпорядження Христинівської міської ради від 31.05.2021 № 96 «Про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Христинівської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період на 2021-2022 роки». Розпорядженням утворено оперативний штаб із питань забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального періоду на 2021-2022 роки, який здійснює координацію робіт з підготовки до опалювального сезону.

По закінченню опалювального періоду 2020-2021 років були підведені підсумки його проходження та за їх результатами керівниками бюджетних установ розроблено та затверджено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на 2021-2022 роки, зокрема стосовно створення нормативних запасів палива, визначення необхідних лімітів споживання природного газу та електроенергії.

Станом на звітну дату заслухано керівників закладів бюджетної сфери та відповідних служб водо-, тепло-, електро- та газопостачання щодо стану виконання основних заходів і проблемних питань, що виникають при їх виконанні.